EN - CZ

Homepage

Turnaj v Rychnově 22.5

Vítězství!!!

Konečně jsme to dokázali a získali jsme trofej i na jiném turnaji než na Krhnaji. A také jsme vyhráli první turnaj mimo hranice hlavního města Prahy! Zatím jsme vždy sbírali nejčastěji 4. místa a vyšlo to až teď v Rychnově!

Turnaj se nám vydařil a zaslouženě jsme turnaj vyhráli. Hned prvním zápasem ve skupině jsme soupeřům poslali vzkaz, kdo bude favoritem na zisk trofeje a to vítězstvím nad Krucemburkem 15:1, kde exceloval především Kuba, který zápas odehrál s bilancí 7+4..Mimo jiné střelcem první branky celého turnaje byl Frank:-)V dalším duelu skupiny jsme jasně porazili domácí Rychnov B 13:2 a těšili jsme se na semifinále.

V tom se nám postavil Hradec Králové a od začátku jsme soupeře opět jasně přehrávali a vedli jsme velmi rychle 4:1, Hradec se ale nevzdal a do přestávky srovnal na 4:4..Druhá část semifinále tak byla velmi vyrovnaná, my jsme se trochu báli o výsledek a o vypadnutí a Hradečtí zase toužili o pokoření Prahy. Byli také mohutně povzbuzováni domácími fanoušky a hráči domácího Rychnova, který si nás nepřál do finále. Toto utkání nás stálo opravdu mnoho sil a bylo asi nejnáročnější co jsme odehráli na turnaji. Nakonec jsme ale přeci jen postupovou branku dali ještě před prodloužením. Minutu a 24 vteřin skóroval kapitán Petr Chaloupský a vedli jsme 5:4, tento stav jsme již ubránili a postoupili do finále.

V tom nás čekal podle očekávání domácí Rychnov nad Kněžnou A a čekal se velmi vyrovnaný souboj. To se také potvrdilo, domácí hráli velmi dobře, ale přesto jsme šli do vedení my a to až na 2:0. Domácí snížili až v samotném závěru, pak ale faulovali a v přesilovce jsme upravili v posledním minutě na konečných 3:1. Všechny góly ve finále dal Robert..Na dva mu přihrál Kuba a na jeden Frank.

Pak už nás čekalo jen převzetí poháru, který jsme získali od domácích, kteří vyhráli minulý ročník- omlouváme se domácím:-)a pak ještě týmová fotka s pohárem a šlo se slavit. Nejdříve ještě při nájezdech Zlatých hochů v semifinále MS proti Švédům v místní hospůdce a pak už při týmové cestě domů naším týmovým tranzitem:-)šampaňské teklo proudem, veselá nálada, rapové klipy, prostě oslava jak má být..:-)

Závěrem bychom chtěli poděkovat Rychnovským za výborně připravený a organizovaný turnaj a věříme, že příští rok přijedeme znovu.

Pár fotek z turnaje bude k nahlédnutí v galerii v levém sloupečku stránek..

FBK!

Poslední komentáře
14.06.2010 23:47:20: Tak sice nevim kdo hodnotil ale se známkama souhlasimsmiley${1}
09.06.2010 10:30:30: Chybí známky z turnaje. Dal bych je takto: Hloušek 7 Vojta 6, Jindra 7, Petr 7, Vítek 6 Kocour 8,...

FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA