FBK Hodkovičky Praha

Oficiální stránky florbalového týmu FBK HODKOVIČKY PRAHA

Příští turnaj

Anketa

Statistika

Předpověď počasí

Teploměr

Zimní olympiáda

Slovník

Slovník
CZ - EN
EN - CZ

Homepage

Hodnocení hráčů A týmu

Tento turnaj se nám povedl takže se mi bude hodnoti velmi příjemně..

Známky 1-10 plus slovní hodnocení

Brankář:

Jirka Fettner- 6 Byl to jeho premiérový start za náš tým. Dostal možná trochu překvapivě přednost před naší stálicí Jirkou Almerem. A nezklamal, navíc hned při jeho premiéře jsme zvedli pohár pro vítěze. Ale na druhou stranu nás nijak moc nepodržel a dostal pár hloupých gólů. Na jeho obranu musím říct, že neměl nikdy moc práce takže si skoro nesáhl na míček. Až konečně ve finále a také to byl jeho nejvydařenější výkon. Ale věřme, že příště to bude ještě lepší..

Obrana:

Jindra- 7 To je defenzivní stálice našeho týmu a ani tentokrát nezklamal a odehrál svůj standart. Navíc přispěl i v útoku dvěma góly. Občas se nevyvaroval školácké chyby při bránění nebo v taktice když se vydal podpořit útok a nechal soupeře jít do přečíslení. Ale jinak zdařilý výkon.

Kocour- 8,5 Náš elitní bek, dříve útočník, ale poslední turnaje už řízný neprostupný obránce s tvrdou střelou. Další z jeho velmi povedených turnajů. Navíc ukázal obrovské odhodlání a týmové pojetí když si nenechal ujít vyřazovací boje a neodjel do práce jak původně měl. Klobouk dolů. Nejvíc na sebe ale upoutal v semifinále svým záchvatem, kdy na půlce zůstal stát a začal se epilepticky klepat a soupeři jen nevěřícně zírali a my se svíjeli smíchem:D škoda, že to není natočené..

Útok:

Kuba- 8,5 Přišel do druhého zápasu a trochu tím rozhodil tým a atmosféru v něm, ne však jeho vinou ale vinou komunikace mezi některými členy týmu. Ale zápas se vyhrál a od té doby to už zas šlapalo a v kombinacích s Kocourem a Frankem si užíval florbal a rozdával radost. A velkou měrou se zasloužil o zisk trofeje.

Frank- 8,5 Nejlepší střelec týmu na turnaji. I já jsem se snad zasloužil o zisk trofeje. A spolupráci s Kubou a Kocourem jsem si jako vždy velmi užíval. Opět tradičním mínusem byly možná někdy zbytečné a přehnané fauly a vyprovokovaná potyčka..:-)ale je to prostě Frankův styl..

Petr Chaloupský- 8 Předváděl velmi dobré výkony na celém turnaji..Opět ukázal, že mu sedí více menší hřiště, kde mohl uplatnit svůj robustní styl a přesnou střelu.

Viktor- 7,5 Konečně se prosadil gólově, bojoval, snažil se. Občas kuriózně zavinil inkasovaný gól, ale vzápětí napravil na druhé straně vstřeleným. Navíc se jako tradičně staral o dobrou atmosféru v týmu.

David- 7 Odehrál jen jeden a půl zápasu jako náhradník, který ani neměl původně hrát. Ale i za tu malou chvíli co hrál ukázal své umění. Poté ale zklamal přestupem do KG Petrovice..Snad to bylo naposled..

 

Frank

Žádné komentáře
 
FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA