FBK Hodkovičky Praha

Oficiální stránky florbalového týmu FBK HODKOVIČKY PRAHA

Příští turnaj

Anketa

Statistika

Předpověď počasí

Teploměr

Zimní olympiáda

Slovník

Slovník
CZ - EN
EN - CZ

Homepage

Hodnocení hráčů B tým

 

Brankář:

Jiří Almer - 8,5 Jednoznačná opora našeho týmu! Bez něj by jsme skončili mnohem hůř. Neudělal žádnou větší chybu a často doslova čaroval. Jedinou malou slabinou bylo, že mu občas vypadávali míčky, ale jinak zcela bezchybný!

Hráči:

Petr Hloušek – 6,5 V obraně hrál celkem dobře, dopředu to byla bída s nouzí. Až na jednu střelu do tyče nic nevyplodil a střelba se mu nedařila. Trochu pokulhával v rozehrávce, ale jako obránce moc chyb nedělal a držel se vcelku dobře.

Vojtěch Cigánek – 7 Jeho největší zásluhou byla hlavně taktická příprava a dirigování střídání. Jako kapitán obstál na výbornou. Jako hráč už nikoli. Dal sice 2 góly ale dopředu moc vidět nebyl a vzadu by se taky dali najít nedostatky. Často příliš váhal s rozehrávkou a ztrácel míč, míst toho aby rychle posunul hru dopředu.

Petr Procházka – 5 Nemůžu dát lepší hodnocení. Nehrál špatně, ale poměrně brzo odešel, takže se neměl šanci projevit. Co hrál, tak jeho výkon byl nevýrazný místy málo důrazný a bojovný. Možná kdyby zůstal delší dobu tak by se rozehrál a podal by lepší výkon.

Tomáš Sixta – sám sebe nebudu hodnotit, napište to sem někdo do diskuze nebo tak.

Dominik Říha – 7 v obraně velmi dobrý. Škoda, že se až moc vytahoval do útoku, kde se mu zas tak nedařilo a pak chyběl vzadu. Dal dva góly, ale jeho největší přínos byl v obraně, hrál poměrně čistě a efektivně.

Prokop Šilhavý – 8 hodně toho odběhal, dostával se do šancí, dal 3 góly a připsal si 5 asistencí, což je dobrý. Výborně se doplňoval s Vítkem, škoda jen, že několikrát selhal ve vyložených příležitostech. Plusem je, že se poctivě vracel a hrál čistě.

Vít Chrást – 8,5 náš nejlepší útočník. Obstaral většinu našich gólů. (podle mých výpočtů asi 10branek) Až na výjimky výborný v zakončení. Vracel se a vypomáhal i obraně. Hodně přihrával a kombinoval. Společně s Prokopem tvořili naše nejnebezpečnější útočné duo. Není mu co vytknout, jen doufám že zůstane v B týmu, protože bez něj by jsme byli poloviční.

Veškeré připomínky, statistické údaje, kritika a nesouhlasy v diskuzi.

Tomáš Sixta

Poslední komentáře
24.11.2009 21:34:23: Kdybych měl ohodnotit Tomáše Sixtu, tak bych mu dal číslo 7. Některá střídání se mu visloveně povedl...
23.11.2009 15:32:58: I když možná Kubovi úpravy taky nebyli tak od věci, když na to koukám s odstupem času...
23.11.2009 15:32:13: původně jsem to nechtěl řikat, ale Kuba, kterej článek přidával v něm leccos poupravi a to zejména h...
23.11.2009 14:37:29: Souhlasim..Hloušek podle mě patřil mezi nejlepší hráče B týmu..
 
FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA