FBK Hodkovičky Praha

Oficiální stránky florbalového týmu FBK HODKOVIČKY PRAHA

Příští turnaj

Anketa

Statistika

Předpověď počasí

Teploměr

Zimní olympiáda

Slovník

Slovník
CZ - EN
EN - CZ

Homepage

KRHNAJ 2009

FBK Hodkovičky Praha obhájili vítězství na Krhnaji a opět po roce jsme mohli zvednout nad hlavy trofej pro vítěze Krhaje!!!

Do naší síně slávy tak můžeme přidat další úlovek, který už byl potřeba po dvou posledních turnajích, kdy se nám na medailové pozice proniknout nepodařilo. Nutno říci, že tento turnaj nebyl zdaleka tak kvalitně obsazen a tak jsme měli cestu k vítězství otevřenou a potvrdili jsme roli největšího favorita a turnaje a obhájce titulu.

A tým FBK Hodkovičky odehrál turnaj v této sestavě: Jirka Fettner- Jindra, Kocour, Viktor, David- Frank, Petr a Kuba.

 

Turnaj jsme začali proti týmu Hydra A. V tomto zápase jsme otevřeli skóre hned po prvním buly, kdy Frank vyhrál buly na Kocoura a ten v čase 0:02 otevřel náš střelecký účet na turnaji. Skóre se poté zastavilo až na konečných 18:1! Vstup se nám tedy vydařil na výbornou (ač to bylo proti florbalovým nováčkům). Další zápas už byl těžší, kdy naším soupeřem byl tým E4B. Zápas jsme měli dlouho jasně pod kontrolou a vedení 5:2 a 6:3 v zádech. Soupeřům se ale podařilo snížit, ale vyrovnat už nikoliv. Takže konečný stav byl 6:5. V posledním zápase skupiny se proti nám představil tým FBK Sázava. A asi nikdo z nás nečekal, co že nás čeká. Soupeř od úvodu nehrál florbal, ale tělocvičnový hokej spojený s rugby, jehož sílu navíc umocňoval fakt, že na tomto turnaji prakticky nebyli rozhodčí takže jsme se celý zápas snažili se hlavně nezranit a odejít alespoň trochu zdraví. V závěru jsme navíc viděli i menší roztržku, kterou musel uklidňovat až hlavní pořadatel. Možná až zázrakem se nám proti bitkařům povedlo uhrát bod za remízu 6:6, ze které jsme měli velkou radost a zároveň nám zaručovala postup z 1. místa.

V semifinále jsme hráli proti domácí Krhútům a po vyrovnanějším začátku, kdy jsme vedli vždy o gól se nám nakonec povedlo především díky zajímavým akcím a kouskům řady Kocour-Frank-Kuba zvítězit rozdílem třídy 16:4!

Poté přišlo na řadu finále, kde nám soupeřem nemohl být nikdo jiný než stejně jako loni KG Petrovice. Stejně jako loni tak i letos to byl jediný těžší a florbalovější soupeř a ve finále jsme si zahráli nejlepší florbal a až do konce to bylo velmi napínavé. Na rozdíl od loňska jsme rychle vedli 2:0 poté se KG podařilo proti naší druhé formaci otočit na 2:3, ale to bylo naposled, co soupeř vedl. Od té doby jsme opět drželi taktovku my. Chvílemi více, chvílemi méně, kdy soupeř nepříjemně dotahoval. Nakonec jsme vedení udrželi a finále vyhráli 12:10! A mohli jsme slavit, jak na hřišti tak poté v naší tradiční slavírně!:-)

 

Na závěr musím zmínit srdnatý, bojovný výkon našeho Béčka, které se rozhodně soupeřů, mnohdy silnějších při své premiéře nezaleklo. A obsadilo na turnaji solidní 6. místo. Příště to bude doufejme ještě o stupeň lepší.

Takže malá rekapitulace FBK Hodkovičky Praha A 1. místo a FBK Hodkovičky Praha B 6. místo!

Poslední komentáře
25.11.2009 23:09:45: Tak nevím z jakého konce bych začal. To že tým z třetí ligy který spolu hraje nějaký ten pátek a vyh...
25.11.2009 22:44:03: tak tak..nj ja vim je to těžký přijmout když je někdo lepší..;)
25.11.2009 19:49:50: tady někdo neumí prohrávat
25.11.2009 14:56:54: prej bitkarum uhrat remizu,hlavne ze vy jste svaty...smiley${1}
 
FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA