FBK Hodkovičky Praha

Oficiální stránky florbalového týmu FBK HODKOVIČKY PRAHA

Příští turnaj

Anketa

Statistika

Předpověď počasí

Teploměr

Zimní olympiáda

Slovník

Slovník
CZ - EN
EN - CZ

Homepage

Turnaj Rakovník 4. místo!

Turnaj v Rakovníku 12.12 byl pro nás asi nejlépe obsazeným turnajem, co jsme zatím odehráli a obsadili jsme zde velmi slušné 4. místo, to znamená, že jsme splnili náš cíl a ten byl přejít čtvrtfinále.

V prvním utkání jsme nastoupili proti Kouňák Team a vstup do turnaje to byl jak se patří..Po dvou minutách a třech střelách jsme prohrávali 0:3..Poté jsme konečně zvedli a dokázali snížit a i přes několik šancí jsme první zápas prohráli.V druhém zápase skupiny jsme naopak my zaskočili svého soupeře a to PVK Logistics, kteří nás viditelně podcenili a po chvilce jsme vedli 3:0 a výhru 3:1 jsme si pohlídali. V posledním zápase skupiny jsme hráli proti The Gunners což byl souboj dvou nejmladších týmu turnaje a i když jsme prohrávali tak jsme zápas otočili a vyhráli 2:1 i díky gólu Petra v přesilovce v závěru zápasu. Ve skupině jsme skončili 2. a šlo se do osmifinále.

V něm jsme nastoupili proti STS Chvojkovice Brod a podle tabulek nás čekal jednoznačný zápas. Ale že to bude až takový zápas to jsme nečekali. Tým který byl složený napůl z holek na nás od začátku nestačil a brzo prohrával 3:0. Pak přišel první inkriminovaný moment kdy byl Robert mimo hru krosčekován a hráč Chvojkovic dostal trest na 5+do konce utkání. Tuto dlouhou přesilovku jsme samozřejmě několikrát využili. V tu dobu jsme se již museli potýkat s nevraživostí diváků, kteří fandili soupeřům a při našich přihrávkách hlasitě bučeli a pískali. Pak přišel další moment a tentokrát útok na Kubův krk a opět trest na 5+do konce. Další přesilovka, další ataky a pískot diváků a skóre 10:0. 30 sekund před koncem byli rozhodčí nuceni raději v obavě o naše zdraví ukončit předčasně zápas s tím že to ještě nikdy nezažili. My rádi, že jsme zdraví a nezranění raději za velké nevole diváků opustili hřiště zadním východem.. Ve čtvrtfinále jsme hráli proti domácímu HBC Rakovník a tudíž opět proti celé hale. Ale i tentokrát jsme to zvládli a po 2 gólech Kuby jsme vedli brzy 2:0. Poté soupeři snížili, ale vítěznou brankou Franka na 3:1 jsme opět odskočili a i přes velký tlak domácích jsme výhru 3:2 uhájili.

V semifinále jsme hráli podruhé na turnaji proti PVK Logistics, kteří se na nás tentokrát připravili o mnoho lépe a nedali nám šanci..Kocour snižoval až za rozhodnutého stavu. Konec 1:3...V souboji o 3. místo jsme nastoupili proti K.N.Z a hrála se defenzivní bitva, ve které jsme ale jasně dominovali, ale dali jsme jen jeden gól..Další šance zůstali nevyužity, především Petr a Frank musí smutnit, navíc každý trefil ještě tyčku..A pak přišly nájezdy, které jsme prohráli a celý zápas 1:2 po sn. Bohužel pro nás turnaj skončil smutně a bez poháru, ale jinak můžem být na sebe hrdí, protože jsme odehráli velmi kvalitní turnaj..

 

Sestava FBK Hodkoviček: Jirka Almer- Jindra,Kocour,Robert- Frank,Kuba,Petr,Vítek

Zde oficiální odkaz z tohoto turnaje s několika fotkami:

http://rakovnicky.denik.cz/ostatni_region/foto-rohipnolaci-obhajili-prvenstvi20091215.html

 

Žádné komentáře
 
FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA