FBK Hodkovičky Praha

Oficiální stránky florbalového týmu FBK HODKOVIČKY PRAHA

Příští turnaj

Anketa

Statistika

Předpověď počasí

Teploměr

Zimní olympiáda

Slovník

Slovník
CZ - EN
EN - CZ

Turnaje

OPEN Florbal Troja 2009

FBK Hodkovičky Praha obsadili na tomto velmi kvalitně obsazeném turnaji 4. místo!

Bohužel se nám nepodařilo zvítězit, ale naším hlavním cílem byl postup ze základní skupiny do nedělní finálové skupiny. To se nám suveréním stylem povedlo. S bilancí 4 výher a žádné prohry a se skóre 36:11. Na úvod jsme porazili tým SPŠ Dopravaní 11:1, poté Rakouské gymnázium 9:4, dalším soupřem byl tým SŠGH a opět jsme se radovali z výhry tentokrát 5:1 a na závěr jsme porazili EducaNet 11:5. V sobotním programu musím vyzdvihnout výkon Jirky, který nás několikrát podržel výtečnými zákroky.

Do nedělního programu jsme tak vstupovali s patřičným seběvědomím a chystali jsme se na umístění na medailích. Nedělní finálová skupina začínala v 8 hodin a naším soupeřem byl náš poslední soupeř ze soboty tým EducaNet a i podruhé za víkend jsme je porazili tentokrát 3:1. Poté ale přišla ledová sprcha v podobě týmu Bankovní akademie, která nám připravila první porážku v turnaji a to 3:7. Poté jsme nastoupili proti domácímu týmu Troji a podlehli jsme 5:10. Pak nás čekali už jen dva zápasy. Nejdříve odveta proti kuchařům ze SŠGH, které jsme porazili i podruhé a to 11:4. Na závěr jsme pak podlehli Gymnáziu J. Seiferta 7:10 po statečném výkonu a velmi dobrém výkonu, po kterém jsme mohli odcházet se vztyčenou hlavou a s velmi slušným 4. místem.

Nejlepším naším hráčem v kanadském bodování byl Kuba 17+14 na druhém místě Frank 17+9. Nejtrestanějším hráčem nakonec díky neděli Frank s 8 trestnými minutami před Petrem Chalouským se 4 minutami(přepočet na 2 minutové tresty..).

Teď už se těšíme na KRHNAJ, kde si stoprocentně spravíme náladu a přivezem konečně pohár! FBK


Brankář:

Jirka - 7 Jeho skvělý výkon bohužel nebyl korunován čistým kontem, ale chytal jistě. Za góly nemohl, protože většinu dostával po přečísleních. Pustil ve čtyřech zápasech 11 gólů. 0+1.

Obrana:

Michal - 9 Vzadu bezchybný, dopředu hrál rychle a také si připsal velký počet gólů. Možná mohl občas místo střely přes celé hřiště přihrát, ale jinak paráda. Ubránil nejlepšího hráče turnaje. 7+4.

Jindra - 7 Vzadu hrál velice dobře, bohužel často musel řešit přečíslení. Dopředu se také snažil nebál se vystřelit, ovšem pozor na ztrátu míčku jako poslední hráč. 1+1.

Útok:

Viktor - 7 Na jeho výkonu se velice podepsala špatná obuv, kvůli které spadl průměrně sedmkrát za zápas. Jeho největší slabinou bylo zakončení. Také ubránil útočníka EducaNet. Bohužel se nezúčastnil druhého dne. 0+1.

Frank - 8,5 Dokázal dát gól snad ze všeho. Plus je také to, že nedostal ani jeden trest v prvním dnu. Chvílemi se sice už nechtěl vracet, ale jinak skvělé. 12+5.

Petr - 8 Dokázal, že se mu střelecky daří nejen v pátek. Škoda jen zbytečných vyloučení. 7+0.

Kuba - Nebudu hodnotit sebe, napište někdo do diskuze a já to pak sem dám. 10+10.

Žádné komentáře
 
FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA FBK HODKOVIČKY PRAHA